Mali tekst Srednji tekst Veliki tekst

  >  Novosti

Pitanja

ČESTA PITANJA

Odaberite područje

Službenički sustav i etika

Registri i matice

Državni stručni ispiti

Registar zaposlenih u javnom sektoru

 

Prijava neetičnog postupanja državnih službenika:
0800 0304





Ministarstvo uprave
Maksimirska 63, 10 000 Zagreb
Tel: 01 235 75 55
Fax:01 235 76 07

Radno vrijeme
ponedjeljak-petak 8:30-16:30

OIB: 81700550832
MB: 01789112
 

Korisne poveznice

Vlada RH
Državno izborno povjerenstvo
Narodne novine
Moja uprava
Odbor za državnu službu
Državna škola za javnu upravu

OBAVIJEST GRAĐANIMA KOJI NEMAJU VAŽEĆE OSOBNE ISKAZNICE, A ŽELE GLASOVATI NA LOKALNIM IZBORIMA

Građani koji  nemaju važeću osobnu iskaznicu i nisu upisani u izvatke iz popisa birača dostavljene na biračka mjesta za lokalne izbore, moći će glasovati na dan izbora  uz predočenje potvrde za glasovanje. Potvrde za glasovanje izdaju uredi državne uprave u županijama i Gradski ured za opću upravu Grada Zagreba, prema mjestu prebivališta birača.
Birači kojima su uredi izdali potvrde za glasovanje u prvom krugu izbora, bit će na izvacima iz popisa birača za drugi krug glasovanja te nije potrebno zatražiti izdavanje nove potvrde za glasovanje.
Za drugi krug glasovanja, potvrde za glasovanje će se izdavati samo biračima koji su upisani u registar birača, a nisu na izvacima iz popisa birača dostavljenim na biračka mjesta za drugi krug glasovanja kao i biračima koji nisu upisani u registar birača.
Potvrde se mogu zatražiti u radno vrijeme ureda državne uprave, a na dan održavanja izbora, u nedjelju 02. lipnja 2013. godine, od 7,00 do 19,00 sati , u uredima i ispostavama ureda te na lokacijama  gradova i općina koje su bliže građanima, a čiji popis možete vidjeti ovdje.





Bjelovarsko-bilogorska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. BEREK Općina Berek Berek 77 043/548-152
2. BJELOVAR Ured drž. Uprave u BBŽ Bjelovar, Dr. A. Starčevića 8 043/278-174
3. ČAZMA Ispostava Čazma Čazma, M. Novačića 13 043/226-540
4. DARUVAR Ispostava Daruvar Daruvar, Trg kralja Tomislava 14 043/675-812
5. DEŽANOVAC Općina Dežanovac Dežanovac 310 043/381-301
6. ĐULOVAC MU Đulovac Đulovac 205 043/382-022
7. GAREŠNICA MU Garešnica Garešnica, Humljanova 13 043/531-697
8. GRUBIŠNO POLJE Ispostava Grubišno Polje Gr. Polje, Trg bana Jelačića 2 043/675-715
9. HERCEGOVAC Općina Hercegovac Hercegovac, Moslavačka 147 043/524-505
10. IVANSKA Općina Ivanska Ivanska, S. Kolara 1 043/887-141
11. KAPELA Općina Kapela Kapela, Bilogorska 90 043/884-178
12. KONČANICA Općina Končanica Končanica 260 043/325-021
13. NOVA RAČA Općina Nova Rača N. Rača, Trg S. Radića 56 043/886-609
14. ROVIŠĆE MU Rovišće Rovišće, Trg hrvatskih branitelja 2 043/878-131
15. SEVERIN Općina Nova Rača N. Rača, Trg S. Radića 56 043/886-609
16. SIRAČ Općina Sirač Sirač, S. Radića 120 043/675-250
17. ŠANDROVAC MU Veliko Trojstvo V. Trojstvo, Braće Radić 26 043/885-004
18. ŠTEFANJE Općina Štefanje Štefanje 61 043/778-029
19. VELIKA PISANICA Općina Velika Pisanica V. Pisanica 321 043/883-920
20. VELIKA TRNOVITICA Općina Hercegovac Hercegovac, Moslavačka 147 043/524-505
21. VELIKI GRĐEVAC Općina Vel. Grđevac V. Grđevac, Trg M. Lovraka 5 043/461-014
22. VELIKO TROJSTVO MU Veliko Trojstvo V. Trojstvo, Braće Radić 26 043/885-004
23. ZRINSKI TOPOLOVAC Općina Zrinski Topolovac Zr. Topolovac 268 043/877-241

Brodsko-posavska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. BUKOVLJE Zgrada županije u Slav. Brodu Slav. Brod, P. Krešimira IV 1 035 216 173
2. DONJI ANDRIJEVCI Matični ured Donji Andrijevci Donji Andrijevci, Trk K. Tomislava 5 035 471 126
3. GORNJA VRBA Zgrada županije u Slav. Brodu Slav. Brod, P. Krešimira IV 1 035 216 173
4. GUNDINCI Zgrada općine Sikirevci  Sikirevci, LJ. Gaja 12 035 481 215
5. KLAKAR Zgrada županije u Slav. Brodu Slav. Brod, P. Krešimira IV 1 035 216 173
6. NOVA GRADIŠKA Matični ured Nova Gradiška Nova Gradiška, Trg K. Tomislava 1 035 217 305
7. NOVA KAPELA Zgrada općine Nova Kapela Nova Kapela, Trg K. Tomislava 13 035 384 066
8. OPRISAVCI Zgrada županije u Slav. Brodu Slav. Brod, P. Krešimira IV 1 035 216 173
9. PODCRKAVLJE Zgrada županije u Slav. Brodu Slav. Brod, P. Krešimira IV 1 035 216 173
10. REŠETARI Matični ured Nova Gradiška Nova Gradiška, Trg K. Tomislava 1 035 217 305
11. SIKIREVCI Zgrada općine Sikirevci  Sikirevci, LJ. Gaja 12 035 481 215
12. SLAVONSKI BROD Zgrada županije u Slav. Brodu Slav. Brod, P. Krešimira IV 1 035 216 173
13. SLAVONSKI ŠAMAC Matični ured Slavonski Šamac Slav. Šamac. Kralja Zvonimira 63 035 473 320
14. STARO PETROVO SELO Matični ured Staro Petrovo Selo Staro P. Selo, Trg K. Tomislava bb 035 387 243

Dubrovačko-neretvanska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. DUBROVNIK Prostorije Ureda državne uprave Dubrovnik, Vukovarska 16 020/351-116
2. KONAVLE Prostorije Matičnog ureda
Prostorije Matičnog ureda
Gruda, Gruda 28
Cavtat, Bukovčeva 2
020/791-007
020/478-056
3. KORČULA Prostorije Ureda državne uprave Korčula, Trg A. i S. Radića 1 020/716-111
4. LASTOVO Prostorije Ureda državne uprave Lastovo, Dolac 3 020/801-028
5. METKOVIĆ Prostorije Ureda državne uprave Metković, S. Radića 3 020/690-087
6. MLJET Prostorije Matičnog ureda
Prostorije Matičnog ureda
Babino polje, Zabrežje 2 020/745-017
7. OREBIĆ Prostorije Matičnog ureda
Prostorije Matičnog ureda
Orebić, Fiskovićeva 2
Kuna, Kuna 23 
020/713-001
020/742-000
8. SMOKVICA Prostorije Matičnog ureda Smokvica, Smokvica 80 020/831-025
9. VELA LUKA Prostorije Matičnog ureda
Prostorije Matičnog ureda
Vela Luka, Obala 3, broj 19 020/812-027
10. ZAŽABLJE Prostorije Ureda državne uprave Metković, S. Radića 3 020/690-087

Istarska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. BUJE - BUIE Matični ured Buje-Buie Buje-Buie, Trg J.B. Tita 6 052/772-449
2. BUZET Matični ured Buzet Buzet, II. Istarske brigade 11 052/695-230
3. LABIN Matični ured Labin Labin, Titov trg 11. 052/866-620 052/866-625 052/866-628
4. NOVIGRAD - CITTANOVA Matični ured Novigrad-Cittanova Novigrad-Cittanova, Veliki trg 1 052/758-050
5. PAZIN Matični ured Pazin Pazin, M.B. Rašana 2 052/600-106 052/600-135
6. POREČ - PARENZO Matični ured Poreč-Parenzo Poreč-Parenzo, Obala M. Tita 4 052/409-119 052/409-120
7. PULA - POLA Matični ured Pula-Pola Pula-Pola, Starih statuta 7 052/371-236 052/371-234
8. ROVINJ - ROVIGNO Matični ured Rovinj-Rovigno Rovinj-Rovigno, Istarska 13A 052/803-002 052/803-004
9. UMAG - UMAGO Matični ured Umag-Umago Umag-Umago, Trg slobode 7 052/741-075
10. VODNJAN - DIGNANO Grad Vodnjan-Dignano Vodnjan-Dignano, Trgovačka 2 052/535-958
11. BALE - VALLE Matični ured Rovinj-Rovigno Rovinj-Rovigno, Istarska 13a 052/803-004, 052/803-002
12. BARBAN Grad Vodnjan-Dignano Vodnjan-Dignano, Trgovačka 2 052/535-958
13. BRTONIGLA - VERTENEGLIO Matični ured Buje-Buie Buje-Buie, Trg J.B. Tita 6 052/772-449
14. CEROVLJE Općina Cerovlje Cerovlje, Cerovlje 12 052/684-140
15. FAŽANA - FASANA Grad Vodnjan-Dignano Vodnjan-Dignano, Trgovačka 2 052/535-958
16. FUNTANA - FONTANE Matični ured Poreč-Parenzo Poreč-Parenzo, Obala M. Tita 4 052/409-119 052/409-120
17. GRAČIŠĆE Matični ured Pazin Pazin, M.B. Rašana 2 052/600-106 052/600-135
18. GROŽNJAN - GRISIGNANA Matični ured Buje-Buie Buje-Buie, Trg J.B. Tita 6 052/772-449
19. KANFANAR Matični ured Rovinj-Rovigno Rovinj-Rovigno, Istarska 13A 052/803-002 052/803-004
20. KAROJBA Matični ured Pazin Pazin, M.B. Rašana 2 052/600-106 052/600-135
21. KAŠTELIR - LABINCI - CASTELLIERE-S. DOMENICA Matični ured Poreč-Parenzo Poreč-Parenzo, Obala M. Tita 4 052/409-119 052/409-120
22. KRŠAN Matični ured Potpićan Potpićan, Istarska 5 052/867-848
23. LANIŠĆE Matični ured Buzet Buzet, II. Istarske brigade 11 052/695-230
24. LIŽNJAN - LISIGNANO Matični ured Pula-Pola Pula-Pola, Starih statuta 7 052/371-236 052/371-234
25. LUPOGLAV Općina Cerovlje Cerovlje, Cerovlje 12 052/684-140
26. MARČANA Matični ured Pula-Pola Pula-Pola, Starih statuta 7 052/371-236 052/371-234
27. MEDULIN Matični ured Pula-Pola Pula-Pola, Starih statuta 7 052/371-236 052/371-234
28. MOTOVUN - MONTONA Matični ured Pazin Pazin, M.B. Rašana 2 052/600-106 052/600-135
29. OPRTALJ - PORTOLE Matični ured Buje-Buie Buje-Buie, Trg J.B. Tita 6 052/772-449
30. PIĆAN Matični ured Potpićan Potpićan, Istarska 5 052/867-848
31. RAŠA Matični ured Labin Labin, Titov trg 11. 052/866-620 052/866-625 052/866-628
32. SVETA NEDELJA Matični ured Labin Labin, Titov trg 11. 052/866-620 052/866-625 052/866-628
33. SVETI LOVREČ Matični ured Poreč-Parenzo Poreč-Parenzo, Obala M. Tita 4 052/409-119 052/409-120
34. SVETI PETAR U ŠUMI Općina Tinjan Tinjan, Tinjan 2 052-626-290
35. SVETVINČENAT Grad Vodnjan-Dignano Vodnjan-Dignano, Trgovačka 2 052/535-958
36. TAR-VABRIGA - TORRE-ABREGA Matični ured Poreč-Parenzo Poreč-Parenzo, Obala M. Tita 4 052/409-119 052/409-120
37. TINJAN Općina Tinjan Tinjan, Tinjan 2 052/626-290
38. VIŠNJAN - VISIGNANO Matični ured Poreč-Parenzo Poreč-Parenzo, Obala M. Tita 4 052/409-119 052/409-120
39. VIŽINADA - VISINADA Matični ured Poreč-Parenzo Poreč-Parenzo, Obala M. Tita 4 052/409-119 052/409-120
40. VRSAR - ORSERA Matični ured Poreč-Parenzo Poreč-Parenzo, Obala M. Tita 4 052/409-119 052/409-120
41. ŽMINJ Matični ured Rovinj-Rovigno Rovinj-Rovigno, Istarska 13A 052/803-002 052/803-004

Karlovačka županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. BARILOVIĆ Matični ured Duga Resa Duga Resa, Trg Sv. Jurja 1 844-505, 844-233 c.
2. BOSILJEVO Matični ured Duga Resa Duga Resa, Trg Sv. Jurja 1 844-505, 844-233 c.
3. CETINGRAD Prostorije općine Cetingrad, Trg hrvat. Branitelja 2 781-048
4. DRAGANIĆ Prostorije općine Draganić, Draganići 10 715-136
5. DUGA RESA Matični ured Duga Resa Duga Resa, Trg Sv. Jurja 1 844-505, 844-233 c.
6. GENERALSKI STOL Matični ured Duga Resa Duga Resa, Trg Sv. Jurja 1 844-505, 844-233 c.
7. JOSIPDOL Matični ured Ogulin Ogulin, B. Frankopana 11 531-052, 522-922 c.
8. KAMANJE Matični ured Ozalj Ozalj, Kurilovac 1 731-232
9. KARLOVAC Matični ured Karlovac Karlovac, Križanićeva 11 656-311, 656-333 c.
10. KRNJAK Prostorije općine Krnjak, Krnjak 5 727-002
11. LASINJA Matični ured Karlovac Karlovac, Križanićeva 11 656-311, 656-333 c.
12. NETRETIĆ Matični ured Duga Resa Duga Resa, Trg Sv. Jurja 1 844-505, 844-233 c.
13. OGULIN Matični ured Ogulin Ogulin, B. Frankopana 11 531-052, 522-922 c.
14. OZALJ Matični ured Ozalj Ozalj, Kurilovac 1 731-232
15. PLAŠKI Prostorije općine Plaški, Trg S. Radića 13 573-264
16. RAKOVICA Matični ured Slunj Slunj, Trg dr. Franje Tuđmana 12 777-200
17. RIBNIK Matični ured Ozalj Ozalj, Kurilovac 1 731-232
18. SABORSKO Matični ured Ogulin Ogulin, B. Frankopana 11 531-052, 522-922 c.
19. SLUNJ Matični ured Slunj Slunj, Trg dr. Franje Tuđmana 12 777-200
20. TOUNJ Matični ured Ogulin Ogulin, B. Frankopana 11 531-052, 522-922 c.
21. VOJNIĆ Matični ured Vojnić Vojnić, Trg S. Radića 1 883-003
22. ŽAKANJE Matični ured Ozalj Ozalj, Kurilovac 1 731-232

Korpivničko-križevačka županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. ĐURĐEVAC Matični ured Đurđevac Đurđevac, Ulica Stjepana Radića 1 048 818 431
2. FERDINANDOVAC Matični ured Đurđevac Đurđevac, Ulica Stjepana Radića 1 048 818 431
3. GORNJA RIJEKA Matični ured Sveti Petar Orehovec Sveti Petar Orehovec 126 048 856 262
4. KLOŠTAR PODRAVSKI Matični ured Kloštar Podravski Kloštar Podravski, Ulica Kralja Tomislava 2 048 816 056
5. KOPRIVNICA Ured državne uprave u Koprivničko-križevačkoj županiji, šalter sala Koprivnica, Ulica Antuna Nemčića 5 048 658 145
6. KOPRIVNIČKI IVANEC Ured državne uprave u Koprivničko-križevačkoj županiji, šalter sala Koprivnica, Ulica Antuna Nemčića 5 048 658 145
7. KRIŽEVCI Matični ured Križevci Križevci, Ulica Ivana Zakmardija Dijankovečkog 12 048 720 336
8. LEGRAD Matični ured Drnje Drnje, Trg kralja Tomislava27 048 831 311
9. MOLVE Matični ured Virje Virje, Ulica Đure Sudete 10 048 897 052
10. PETERANEC Ured državne uprave u Koprivničko-križevačkoj županiji, šalter sala Koprivnica, Ulica Antuna Nemčića 5 048 658 145
11. RASINJA Općina Rasinja Rasinja, Trg Svetog Florijana 2 048 837 360
12. SVETI IVAN ŽABNO Matični ured Sveti Ivan Žabno Sveti Ivan Žabno, Trg Karla Lukaša 11 048 851 405
13. SVETI PETAR OREHOVEC Matični ured Sveti Petar Orehovec Sveti Petar Orehovec 126 048 856 262

Ličko-senjska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. BRINJE Matični ured Brinje Frankopanska 33, Brinje 053/700-711
2. GOSPIĆ Ured državne uprave u L-S županiji  Budačka 55, Gospić 053/560-591
    Osnovna škola Novoselija Novoselija bb, Gospić 091/731-5589
3. NOVALJA Matični ured Novalja Trg dr. Franje Tuđmana 1, Novalja 053/661-306
4. OTOČAC Matični ured Otočac Kralja Zvonimira 8, Otočac 053/771-117, 773-237
5. PLITVIČKA JEZERA Matični ured Plitvička Jezera Trg Sv.Jurja 6, Korenica 053/776-019

Krapinsko-zagorska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. BEDEKOVČINA MATIČNI URED BEDEKOVČINA TRG ANTE STARČEVIĆA 4 049/213-188
2. DONJA STUBICA ISPOSTAVA DONJA STUBICA TRG MATIJE GUPCA 20 049/286-124
3. ĐURMANEC SLUŽBA ZA OPĆU UPRAVU KRAPINA MAGISTRATSKA 1 049/329-123
4. HRAŠĆINA ISPOSTAVA ZLATAR PARK HRVATSKE MLADEŽI 2  049/466-122
5. KRALJEVEC NA SUTLI ISPOSTAVA KLANJEC TRG MIRA 11 049/550-475
6. KRAPINA SLUŽBA ZA OPĆU UPRAVU KRAPINA MAGISTRATSKA 1 049/329-123
7. KRAPINSKE TOPLICE MATIČNI URED KRAPINSKE TOPLICE ANTUNA MIHANOVIĆA 3 049/232-207
8. LOBOR MATIČNI URED LOBOR TRG SVETE ANE 26 049/430-036
9. MAČE ISPOSTAVA ZLATAR PARK HRVATSKE MLADEŽI 2  049/466-122
10. MARIJA BISTRICA MATIČNI URED MARIJA BISTRICA TRG PAPE IVANA PAVLA II BROJ 34 049/469-095
11. OROSLAVJE MATIČNI URED OROSLAVJE ORO TRG 1 049/284-134
12. PETROVSKO SLUŽBA ZA OPĆU UPRAVU KRAPINA MAGISTRATSKA 1 049/329-123
13. PREGRADA ISPOSTAVA PREGRADA JOSIPA KARLA TUŠKANA 2 049/376-105
14. SVETI KRIŽ ZAČRETJE MATIČNI URED SVETI KRIŽ ZAČRETJE TRG HRVATSKE KRALJICE JELENE 1 049/228-785
15. VELIKO TRGOVIŠĆE ISPOSTAVA ZABOK KUMROVEČKA 6 049/223-533
16. ZABOK ISPOSTAVA ZABOK KUMROVEČKA 6 049/223-533
17. ZLATAR ISPOSTAVA ZLATAR PARK HRVATSKE MLADEŽI 2  049/466-122

Međimurska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. BELICA prostorije Općine Belica Belica, Ulica Kralja Tomislava 91  845 402
2. ČAKOVEC zgrada Međimurske županije Čakovec, Ruđera Boškovića 2 374 172, 374 173,    374 067, 374 019
3. DEKANOVEC prostorije Matičnog ureda Dekanovec Dekanovec, Florijana Andrašeca 41 374 060, 849 017
4. DOMAŠINEC prostorije Općine Domašinec Domašinec,  Martina Pušteka 9 863 240
5. DONJA DUBRAVA prostorije OŠ Donja Dubrava Donja Dubrava, Krbulja 21 091 5858 280
6. DONJI KRALJEVEC prostorije Općine Donji Kraljevec Donji Kraljevec, Kolodvorska ulica 52 D 655 126
7. DONJI VIDOVEC prostorije Općine Donji Vidovec Donji Vidovec, Rade Končara 9 615 105
8. GORIČAN prostorije Općine Goričan Goričan, Trg sv. Leonarda 22 601 192
9. GORNJI MIHALJEVEC prostorije Općine Gornji Mihaljevec Gornji Mihaljevec 74 899 397
10. KOTORIBA prostorije Matičnog ureda Kotoriba Kotoriba, Kolodvorska 4 374 056, 682 136
11. MALA SUBOTICA prostorije Matičnog ureda Mala Subotica Mala Subotica, Glavna 31 374 054, 631 112
12. MURSKO SREDIŠĆE prostorije Matičnog ureda Mursko Središće Mursko Središće, Martinska 2  374 057,  543 600
13. NEDELIŠĆE prostorije Matičnog ureda Nedelišće Nedelišće, Maršala Tita 60 374 059, 821 806
14. OREHOVICA prostorije Općine Orehovica Orehovica, Čakovečka ulica 9 635 275
15. PODTUREN prostorije Općine Podturen Podturen, Ulica Ivana Grščića 5 847 260
16. PRELOG prostorije Matičnog ureda Prelog Prelog, Trg slobode 1  374 055, 645 125
17. PRIBISLAVEC prostorije Općine Pribislavec Pribislavec, Ulica Braće Radića 47 360 211
18. SELNICA prostorije Općine Selnica Selnica, Jelačićev trg 4 861 344
19. STRAHONINEC prostorije Općine Strahoninec Strahoninec, Dravska 1 333 088
20. SVETA MARIJA prostorije Općine Sveta Marija Sveta Marija, Trg bana Jelačića 1 660 864
21. SVETI JURAJ NA BREGU prostorije Općine Sv. Juraj na Bregu Pleškovec 29 855 305
22. SVETI MARTIN NA MURI prostorije Vijećnice Sveti Martin na Muri, Trg sv. Martina 9 868 671
23. ŠENKOVEC prostorije Općine Šenkovec Šenkovec, Josipa Bedekovića 11 343 250
24. ŠTRIGOVA prostorije Matičnog ureda Štrigova Štrigova 31 374 058,  851 012
25. VRATIŠINEC prostorije Općine Vratišinec Vratišinec, Dr. Vinka Žganca 2 866 966

Osječko-baranjska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. ANTUNOVAC Općinska uprava Antunovac Antunovac, B. Radića 4 031/ 278-023
2. BELI MANASTIR Ispostava Beli Manastir Beli Manastir, Trg slobode 32 031/ 700-612
3. BELIŠĆE Gradska uprava Belišće Belišće, K. Tomislava 206 031/ 400-601
4. BILJE Ured državne uprave Osijek Osijek, Županijska 4 031/ 221-362
5. BIZOVAC Ispostava Valpovo Valpovo, K.P.Krešimira IV br.1 031/ 651-055
6. ČEMINAC Općinska uprava Darda Darda, Sv.I. Krstitelja 89 031/ 740-125
7. ČEPIN Općinska uprava Čepin Čepin, K. Zvonimira 70 031/381-166
8. DARDA Općinska uprava Darda Darda, Sv.I. Krstitelja 89 031/ 740-125
9. DONJA MOTIČINA Općinska uprava Donja Motičina Donja Motičina, M. Gupca bb 031/ 606-116
10. DONJI MIHOLJAC Ispostava Donji Miholjac Donji Miholjac, Vukovarska 1 031/ 630-330
11. DRAŽ Općinska uprava Draž Draž, B. Radića 58 031/ 736-358
12. DRENJE Općinska uprava Drenje Drenje, Lj. Gaja 25 031/ 862-006
13. ĐAKOVO Ispostava Đakovo Đakovo, Vij. K.A. Stepinca 10 031/ 813-153
14. ĐURĐENOVAC Općinska uprava Đurđenovac Đurđenovac, K. Zvonimira 1 031/ 602-018
15. ERDUT Općinska uprava Erdut Dalj, J. Jelačića 4 031/ 590-111
16. ERNESTINOVO Općinska uprava Antunovac Antunovac, B. Radića 4 031/ 278-023
17. FERIČANCI Općinska uprava Feričanci Feričanci, Trg M. Gupca 36 031/ 603-216
18. GORJANI Općinska uprava Gorjani Gorjani, Kula 1 031/ 853-015
19. JAGODNJAK Općinska uprava Jagodnjak Jagodnjak, B. Radića 100 031/ 745-514
20. KNEŽEVI VINOGRADI Općinska uprava Kn. Vinogradi Kn. Vinogradi, Hr. Republike 3 031/ 730-938
21. KOŠKA Općinska uprava Koška Koška, N.Š. Zrinskog 1 031/ 681-001
22. LEVANJSKA VAROŠ Općinska uprava Levanjska Varoš Levanjska Varoš, Glavna 70 031/ 864-010
23. MAGADENOVAC Općinska uprava Magadenovac Magadenovac, Školska 1 031/ 647-165
24. MARIJANCI Općinska uprava Magadenovac Magadenovac, Školska 1 031/ 647-165
25. NAŠICE Ispostava Našice Našice, Trg Dr.F. Tuđmana 7 031/ 613-122
26. OSIJEK Ured državne uprave Osijek Osijek, Županijska 4 031/ 221-362
27. PETLOVAC Ispostava Beli Manastir Beli Manastir, Trg slobode 32 031/700-612
28. PETRIJEVCI Ispostava Valpovo Valpovo, K.P.Krešimira IV br.1 031/ 651-055
29. PODGORAČ Općinska uprava Podgorač Podgorač, Trg P. Pejačevića 2 031/ 698-014
30. PODRAVSKA MOSLAVINA Općinska uprava Podravska Moslavina Pod. Moslavina, J.J.Štrosmajera 150 031/ 641-212
31. POPOVAC Ispostava Beli Manastir Beli Manastir, Trg slobode 32 031/ 700-612
32. PUNITOVCI Općinska uprava Gorjani Gorjani, Kula 1 031/ 853-015
33. SATNICA ĐAKOVAČKA Ispostava Đakovo Đakovo, Vij. K.A. Stepinca 10 031/ 813-153
34. SEMELJCI Općinska uprava Semeljci Semeljci, Kolodvorska 2 031/ 856-310
35. STRIZIVOJNA Ispostava Đakovo Đakovo, Vij. K.A. Stepinca 10 031/ 813-153
36. ŠODOLOVCI Općinska uprava Antunovac Antunovac, B. Radića 4 031/ 278-023
37. TRNAVA Općinska uprava Trnava Trnava, I. Meštrovića 2 031/ 863-258
38. VALPOVO Ispostava Valpovo Valpovo, K.P.Krešimira IV br.1 031/ 651-055
39. VILJEVO Ispostava Donji Miholjac Donji Miholjac, Vukovarska 1 031/ 630-330
40. VIŠKOVCI Ispostava Đakovo Đakovo, Vij. K.A. Stepinca 10 031/ 813-153
41. VLADISLAVCI Općinska uprava Čepin Čepin, K. Zvonimira 70 031/381-166
42. VUKA Općinska uprava Čepin Čepin, K. Zvonimira 70 031/ 381-166

Požeško-slavonska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. BRESTOVAC Matični ured Požega Matije Gupca 6 034/290-175
2. ČAGLIN Matični ured Čaglin Kralja Tomislava 56E 034/221-261
3. JAKŠIĆ Matični ured Požega Matije Gupca 6 034/290-175
4. KAPTOL Matični ured Velika Trg bana J. Jelačića 34 034/233-219
5. KUTJEVO Matični ured Kutjevo Trg graševine 1 034/255-092
6. LIPIK Matični ured Lipik Marije Terezije 27 034/421-488
7. PAKRAC Ispostava Ureda državne uprave Trg bana Jelačića 18, soba 5 034/440-430
8. PLETERNICA Matični ured Pleternica Ivana Šveara 22 034/251-185
9. POŽEGA Matični ured Požega Matije Gupca 6 034/290-175
10. VELIKA Matični ured Velika Trg bana J. Jelačića 34 034/233-219

Primorsko-goranska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. CRES Matični ured Cres Cres, Creskog statuta 15 571 299
2. CRIKVENICA Matični ured Crikvenica Crikvenica, Petra Preradovića 6 354 414
3. ČABAR Matični ured Čabar Čabar, Zaobilaznica 1 354 629
4. DELNICE Matični ured Delnice Delnice, Trg 138. brigade HV 4 354 637
5. FUŽINE Matični ured Delnice Delnice, Trg 138. brigade HV 4 354 637
6. KLANA Matični ured Rijeka Rijeka, Riva 10  354 443, 354 195 
7. KOSTRENA Matični ured Rijeka Rijeka, Riva 10  354 443, 354 195 
8. KRALJEVICA Matični ured Rijeka Rijeka, Riva 10  354 443, 354 195 
9. LOKVE Matični ured Delnice Delnice, Trg 138. brigade HV 4 354 637
10. LOVRAN Matični ured Opatija Opatija, Maršala Tita 8 354 674
11. MATULJI Matični ured Opatija Opatija, Maršala Tita 8 354 674
12. OMIŠALJ Matični ured Krk Krk, Trg bana Josipa Jelačića 5 354 345
13. PUNAT Matični ured Krk Krk, Trg bana Josipa Jelačića 5 354 345
14. RAB Matični ured Rab Rab, Trg Municipium Arba 2 354 607
15. RIJEKA Matični ured Rijeka Rijeka, Riva 10 354 443, 354 195
16. VINODOLSKA OPĆINA Matični ured Crikvenica Crikvenica, Petra Preradovića 6 354 414
17. VIŠKOVO Matični ured Rijeka Rijeka, Riva 10 354 443, 354 195
18. VRBOVSKO Matični ured Vrbovsko Vrbovsko, Dobra 4 354 623

Sisačko-moslavačka županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. DONJI KUKURUZARI zgrada Općine Don Ante Lizatovića 2 044 857 021
2. DVOR ispostava ureda Trg Josipa bana Jelačića 10 044 871 102
3. GLINA ispostava ureda Trg bana Josipa Jelačića 2 044 882 130
4. GVOZD ispostava ureda Trg dr. Franje Tuđmana 6 044 881 015
5. HRVATSKA DUBICA zgrada Općine Vjekoslava Venka 4 044 855 002
6. HRVATSKA KOSTAJNICA ispostava ureda Trg Nikole Šubića Zrinskog 1 044 500 143
7. JASENOVAC zgrada Općine Trg Petra Svačića 19 044 672 010
8. KUTINA ispostava ureda Kneza Ljudevita Posavskog 27 044 500 109
9. LEKENIK zgrada Općine Zagrebačka 44 044 527 816
10. LIPOVLJANI zgrada Općine Trg hrvatskih branitelja 3 044 635 602
11. MAJUR zgrada Općine Sv. Mihovila 2 044 859 177
12. MARTINSKA VES zgrada Općine Desna Martinska Ves 67 044 711 350
13. NOVSKA ispostava ureda Trg dr. Franje Tuđmana 2 044 500 132
14. PETRINJA ispostava ureda Gundulićeva 2 044 815 354
15. POPOVAČA Matični ured Trg grofa Erdodyja 5 044 679 160
16. SISAK sjedište ureda Stjepana i Antuna Radića 36 044 500 033
17. SUNJA Matični ured Trg kralja Tomislava 3 044 833 009
18. TOPUSKO ispostava ureda Trg bana Josipa Jelačića 1 044 885 113
19. VELIKA LUDINA zgrada Općine Obrtnička 4 044 858 250

Splitsko-dalmatinska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. BAŠKA VODA Baška Voda- Zgrada općine Baška Voda Obala Sv. Nikole 65  021/620-244
2. BOL Bol - Zgrada Općine l Uz Pijacu 6 021/ 635-114
3. BRELA Ispostava Makarska Obala kralja Tomislava 1, 021/611-262
4. CISTA PROVO Cista Provo - Matični ured Trg dr. A. Starčevića 1 Cista 021/722-007
5. DICMO  Ispostava  Sinj Dragašev prolaz 24 021/821-221
6. DUGI RAT Ispostava  Omiš Trg kralja Tomislava 5 021/862-960;021-814-144
7. DUGOPOLJE Ispostava  Solin Kralja Zvonimira 81 021/213-211;493-601
8. GRADAC Gradac - Zgrada općine  S. Radića 3 021/697-601
9. HRVACE Ispostava  Sinj Dragašev prolaz 24 021/821-221
10. HVAR Ispostava Hvar M. Kukurina 2 021/741-936
11. IMOTSKI Ispostava Imotski  Ante Starčevića 23  021/ 566-478, 842-354
12. JELSA Jelsa - Matični ured Mala banda  021/761-203
13. KAŠTELA Ispostava  Kaštela Braće Radića 1 021/226-300
14. KLIS Ispostava Solin Kralja Zvonimira 81 021/213-211;493-601
15. KOMIŽA  Zgrada Grada Komiže Hrvatskih mučenika 9 021/713_166
16. LEĆEVICA  Zgrada općine Lećevica Trg A.Bužančića 1 021/260-099
17. LOKVIČIĆI Ispostava Imotski Ante Starčevića 23  021/ 566-478, 842-354
18. LOVREĆ Ispostava Imotski Ante Starčevića 23  021/ 566-478, 842-354
19. MAKARSKA  Ispostava Makarska Obala kralja Tomislava 1, 021/611-262
20. MARINA  Zgrada Općine Marina Ante Rudana 47 021/796-540; 889-015
21. MILNA  Zgrada Općine Milna Srednja kala 1 021/ 636 212
22. MUĆ Ispostava Solin Kralja Zvonimira 81 021/213-211;493-601
23. NEREŽIŠĆA Ispostava Supetar Mladena Vodanovića 27 021/ 631-095
24. OKRUG Ispostava  Trogir Trg Ivana Pavla II 1 021/493-018;885-229
25. OMIŠ  Ispostava  Omiš Trg kralja Tomislava 5 021/862-960;021-814-144
26. OTOK  Ispostava  Sinj Dragašev prolaz 24 021/821-221
27. PODBABLJE Ispostava Imotski Ante Starčevića 23  021/ 566-478, 842-354
28. PODGORA Ispostava Makarska Obala kralja Tomislava 1, 021/611-262
29. PODSTRANA Split - Ured državne uprave Vukovarska 1 021/300-231; 300-121
30. POSTIRA Ispostava Supetar Mladena Vodanovića 27 021/ 631-095
31. PRGOMET Zgrada općine Prgomet  Dr.F.Tuđmana 10 021/797-788
32. PRIMORSKI DOLAC Zgrada općine Prgomet  Dr.F.Tuđmana 10 021/797-788
33. PROLOŽAC Ispostava Imotski Ante Starčevića 23  021/ 566-478, 842-354
34. PUČIŠĆA  Zgrada Općine Pučišća Trg sv. Jeronima 1 021/ 633-205
35. RUNOVIĆI Ispostava Imotski  Ante Starčevića 23  021/ 566-478, 842-354
36. SEGET Ispostava  Trogir Trg Ivana Pavla II 1 021/493-018;885-229
37. SELCA Zgrada Općine  Trg Stjepana Radića 5 021/622-663
38. SINJ Ispostava  Sinj Dragašev prolaz 24 021/821-221
39. SOLIN Ispostava Solin Kralja Zvonimira 81 021/213-211;493-601
40. SPLIT Split - Ured državne uprave Vukovarska 1 021/300-231; 300-121
41. STARI GRAD Zgrada Grada Starog Grada Nova riva 3 021/765-520
42. SUĆURAJ Sućuraj - Turistički ured   021/717-288
43. SUPETAR Ispostava Supetar Mladena Vodanovića 27 021/ 631-095
44. SUTIVAN Ispostava  Supetar Mladena Vodanovića 27 021/ 631-095
45. ŠESTANOVAC Ispostava  Omiš Trg kralja Tomislava 5 021/862-960;021-814-144
46. ŠOLTA Zgrada općine Grohote Podkuće 8 021/654-151
47. TRILJ Trilj - Matični ured Trilj A.Starčevića    13 021/831-090
48. TROGIR Ispostava  Trogir Trg Ivana Pavla II 1 021/493-018;885-229
49. TUČEPI Ispostava Makarska Obala kralja Tomislava 1, 021/611-262
50. VIS Ispostava  Vis Trg 30. svibnja 1992. 021/711-140
51. VRGORAC Ispostava  Vrgorac Tina Ujevića 8,  021/420-027
52. VRLIKA  Matični ured Vrlika fra.Filipa Grabovca 6 021/827-007
53. ZADVARJE Zgrada općine zadvarje  Sv. Kate 28 021/729-222
54. ZAGVOZD Matični ured Zagvozd Franje Tuđmana 65  021/847-020
55. ZMIJAVCI Ispostava Imotski  Ante Starčevića 23  021/ 566-478, 842-354

Šibensko-kninska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. BILICE Ured državne uprave u ŠKŽ-i Šibenik, Trg Pavla Šubića I br. 2  022/244-276, 244-278
2. BISKUPIJA Općina Biskupija Orlić, Orlić 0 022/660-332
3. CIVLJANE Općina Civljane Civljane, Civljane 0 022/7858-700
4. DRNIŠ Ispostava u Drnišu Drniš, Trg kralja Tomislava 2 022/244-113
5. ERVENIK Osnovna škola u Radučiću Radučić, Radučić 0 022/643-221
6. KIJEVO Osnovna škola u Kijevu Kijevo, Kijevo 0 022/681-082
7. KISTANJE Općina Kistanje Kistanje, Dr. Franje Tuđmana 101 022/763-055
8. KNIN Ispostava u Kninu Knin, Dr. Franje Tuđmana 2 022/244-370, 244-326
9. MURTER-KORNATI Matični ured Tisno Tisno, Trg dr. Šime Vlašića 7 022/439-237
10. PIROVAC Matični ured Tisno Tisno, Trg dr. Šime Vlašića 7 022/439-237
11. PRIMOŠTEN Općina Rogoznica Rogoznica, Obala hrvatske mornarice 0 022/558-320
12. PROMINA Općina Promina Oklaj, Put kroz Oklaj 129 022/881-018
13. ROGOZNICA Općina Rogoznica Rogoznica, Obala hrvatske mornarice 0 022/558-320
14. RUŽIĆ Općina Ružić Gradac, Put kroz Gradac 25 022/872-810
15. SKRADIN Matični ured Skradin Skradin, Trg Male Gospe 3 022/333-844
16. ŠIBENIK Ured državne uprave u ŠKŽ-i Šibenik, Trg Pavla Šubića I br. 2  022/244-276, 244-278
17. TISNO Matični ured Tisno Tisno, Trg dr. Šime Vlašića 7 022/439-237
18. TRIBUNJ Matični ured Vodice Vodice, Ulica Juričev Ive Cote 10 022/443-036
19. UNEŠIĆ Općina Unešić Unešić, Dr. Franje Tuđmana 40 022/860-610
20. VODICE Matični ured Vodice Vodice, Ulica Juričev Ive Cote 10 022/443-036

Varaždinska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. BEDNJA Matični ured Bednja Bednja, Izidora Poljaka 3 796-303
2. BERETINEC Službene prostorije Općine Beretinec, Trg hrvatskih branitelja 1 731-880
3. BREZNICA Službene prostorije Općine Bisag 23 616-210
4. BREZNIČKI HUM Matični ured Breznički Hum Breznički Hum, Breznički Hum 4 618-228
5. CESTICA Matični ured Cestica Cestica, Dravska 1A 724-245
6. DONJA VOĆA Službene prostorije Općine Donja Voća, Donja Voća 26c 766-711
7. GORNJI KNEGINEC Matični ured Turčin Turčin, Trg dr. Franje Tuđmana 3 651-105
8. IVANEC Službene prostorije Ureda državne uprave u Varaždinskoj županiji, Ispostava Ivanec Ivanec, Đure Arnolda 11 781-102, 781-122
9. JALŽABET Službene prostorije Općine Jalžabet, Trg Braće Radić bb 647-094, 647-522
10. KLENOVNIK Matični ured Klenovnik Klenovnik 8 763-405
11. LEPOGLAVA Matični ured Lepoglava Lepoglava, Antuna Mihanovića 12 791-613
12. LUDBREG Službene prostorije Ureda državne uprave u Varaždinskoj županiji, Ispostava Ludbreg Ludbreg, Trg Svetog Trojstva 14 306-401, 810-984
13. LJUBEŠĆICA Službene prostorije Općine Ljubešćica, Zagrebačka 22B 623-888, 623-889
14. MALI BUKOVEC Službene prostorije Općine Mali Bukovec, Pavleka Miškine 14 843-143, 843-401
15. MARTIJANEC Službene prostorije Općine Martijanec, Varaždinska 64 673-774, 673-488
16. MARUŠEVEC Službene prostorije Općine Maruševec, Maruševec 6 729-696, 729-434
17. NOVI MAROF Matični ured Novi Marof Novi Marof, Zagorska 31 611-384, 613-533, 611-471
18. PETRIJANEC Matični ured Petrijanec Petrijanec, Vladimira Nazora 106 714-262
19. SRAČINEC Službene prostorije Općine Sračinec, Varaždinska 188 712-110, 712-544
20. SVETI ĐURĐ Službene prostorije Općine Sveti Đurđ, Braće Radića 1 830-255, 830-555
21. SVETI ILIJA Službene prostorije Općine Sveti Ilija, Trg Josipa Godrijana 2 734-200
22. TRNOVEC BARTOLOVEČKI Matični ured Varaždin, matično područje Bartolovec Trnovec, Bartolovečka 76 657-106
23. VARAŽDIN Upravna zgrada Ureda državne uprave u Varaždinskoj županiji Varaždin, Stanka Vraza 4/II i 4/V 394-245, 394-219, 394-256, 394-103, 394-121
24. VARAŽDINSKE TOPLICE Matični ured Varaždinske Toplice Varaždinske Toplice, Marša Tita 8 633-215
25. VELIKI BUKOVEC Službene prostorije Općine Veliki Bukovec, Dravska 7 843-143, 843-401
26. VIDOVEC Službene prostorije Općine Vidovec, Trg Svetog Vida 9 741-201
27. VINICA Matični ured Petrijanec, matično područje Vinica  Marčan, Vinička 5 722-121
28. VISOKO Službene prostorije Općine Visoko, Visoko 20 628-299

Virovitičko-podravska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. MIKLEUŠ Općina Mikleuš Mikleuš, N.Š.Zrinskog 93, 033/563-066
2. SLATINA Matični ured Slatina Slatina, Trg sv. Josipa 10, 033/401-981
3. SOPJE Općina Sopje Sopje, Kralja Tomislava 9, 033/400-384
4. ŠPIŠIĆ BUKOVICA Općina Špišić Bukovica Šp. Bukovica, Vinogradska 4, 033/801-161
5. ZDENCI Općina Zdenci Zdenci, Braće Radića 5, 033/646-000

Vukovarsko-srijemska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. ANDRIJAŠEVCI OPĆINA  ROKOVCI, VINKOVAČKA 6 032/225-400
2. BABINA GREDA MATIČNI URED          BABINA GREDA, VLADIMIRA NAZORA 3 032/854-159
3. BOGDANOVCI OPĆINA  BOGDANOVCI, BANA J. JELAČIĆA 1 032/576-903
4. BOŠNJACI OPĆINA  BOŠNJACI,TRG FRA. BERNARDINA-TOME LEAKOVIĆA 14 032/846-965
5. DRENOVCI MATIČNI URED DRENOVCI, VLADIMIRA NAZORA 8 032/861-324
6. GUNJA MATIČNI URED  GUNJA,VLADIMIRA NAZORA 97 032/881-117
7. JARMINA OPĆINA  JARMINA,VLADIMIRA NAZORA 2 032/215-542 
8. MARKUŠICA OPĆINA  MARKUŠICA,VUKA KARADŽIĆA 3 032/563-377
9. NIJEMCI MATIČNI URED NIJEMCI,TRG KRALJA TOMISLAVA 6 032/280-407
10. NUŠTAR OPĆINA  NUŠTAR, TRG DR. F.TUĐMANA 1 032/388-921
11. STARI JANKOVCI MATIČNI URED    STARI JANKOVCI,DR. F.TUĐMANA 1 032/540-245
12. STARI MIKANOVCI OPĆINA  ST. MIKANOVCI, ŠKOLSKA 1 032/210-349
13. ŠTITAR OPĆINA  ŠTITAR, J.J.STROSSMAYERA 36 032/847-001
14. TORDINCI OPĆINA  TORDINCI, TRG HRVATSKIH ŽRTAVA 9 032/580-985
15. TOVARNIK MATIČNI URED  TOVARNIK, A.G.MATOŠA 2 032/524-012
16. TRPINJA OPĆINA  TRPINJA,GAJČANSKA 1 032/564-050
17. VINKOVCI  MATIČNI URED  VINKOVCI,GLAGOLJAŠKA 27 032/344-071     032/344-014    032/344-019
18. VOĐINCI OPĆINA  VOĐINCI, J.J.STROSSMAYERA 198 032/205-452
19. VUKOVAR MATIČNI URED VRBANJA,TRG DR.F.TUĐMANA 1 032/863-101
20. ŽUPANJA  MATIČNI URED VUKOVAR,ŽUPANIJSKA 11 032/492-054         032/492-048     
21. VRBANJA  MATIČNI URED  ŽUPANJA, J.J. STROSSMAYERA 18 032/826-324 032/826-322

Zadarska županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1. BENKOVAC MATIČNI URED BENKOVAC Benkovac, Trg domovinske zahvalnosti 5 023/681-440
2. BIBINJE URED DRŽAVNE UPRAVE Zadar, I. Mažuranića bb 023/350-124, 023/350-158, 
3. BIOGRAD NA MORU MATIČNI URED BIOGRAD NA MORU Biograd na Moru, Kralja Tvrtka 1 023/383-379
4. GALOVAC URED DRŽAVNE UPRAVE Zadar, I. Mažuranića bb 023/350-124, 023/350-158, 
    MATIČNI URED ZEMUNIK Zemunik, Ulica I 16 023-351-137
5. GRAČAC MATIČNI URED GRAČAC Gračac, Park Svetog Jurja 1 023/773-833
    SRB - Zgrada Doma kulture Srb, Splitska 1  
6. JASENICE MATIČNI URED OBROVAC Obrovac, A. Starčevića 8 023/689-217
    MATIČNI URED POSEDARJE Posedarje, Trg velikih vrata 1 023/266-140
7. KALI MATIČNI URED PREKO Preko, Trg hrvatske nezavisnosti 2 023/286-148
8. KOLAN MATIČNI URED PAG Pag, Bana J. Jelačića 8 023/611-292, 023/611-149
9. KUKLJICA MATIČNI URED PREKO Preko, Trg hrvatske nezavisnosti 2 023/286-148
10. LIŠANE OSTROVIČKE MATIČNI URED BENKOVAC Benkovac, Trg domovinske zahvalnosti 5 023/681-440
11. NIN MATIČNI URED NIN Nin, Obala P. Krešimira IV 2 023/264-006
12. NOVIGRAD MATIČNI URED POSEDARJE Posedarje, Trg velikih vrata 1 023/266-140
13. OBROVAC MATIČNI URED OBROVAC Obrovac, A. Starčevića 8 023/689-217
14. PAG MATIČNI URED PAG Pag, Bana J. Jelačića 8 023/611-292, 023/611-149
15. PAKOŠTANE MATIČNI URED BIOGRAD NA MORU Biograd na Moru, Kralja Tvrtka 1 023/383-379
16. PAŠMAN MATIČNI URED BIOGRAD NA MORU Biograd na Moru, Kralja Tvrtka 1 023/383-379
    MATIČNI URED PREKO Preko, Trg hrvatske nezavisnosti 2 023/286-148
17. POLAČA MATIČNI URED BENKOVAC Benkovac, Trg domovinske zahvalnosti 5 023/681-440
18. POLIČNIK URED DRŽAVNE UPRAVE Zadar, I. Mažuranića bb 023/350-124, 023/350-158, 
    MATIČNI URED ZEMUNIK Zemunik, Ulica I 16 023-351-137
    MATIČNI URED POSEDARJE Posedarje, Trg velikih vrata 1 023/266-140
19. POSEDARJE MATIČNI URED POSEDARJE Posedarje, Trg velikih vrata 1 023/266-140
20. POVLJANA MATIČNI URED PAG Pag, Bana J. Jelačića 8 023/611-292, 023/611-149
21. PREKO MATIČNI URED PREKO Preko, Trg hrvatske nezavisnosti 2 023/286-148
22. PRIVLAKA MATIČNI URED NIN Nin, Obala P. Krešimira IV 2 023/264-006
    URED DRŽAVNE UPRAVE Zadar, I. Mažuranića bb 023/350-124, 023/350-158, 
23. RAŽANAC Osnovna škola J. Baraković Ražanac  
24. SALI SALI - MATIČNI URED Sali  
    BOŽAVA - Osnovna škola Božava  
25. STANKOVCI MATIČNI URED STANKOVCI Stankovci 023/380-441
26. STARIGRAD MATIČNI URED STARIGRAD Starigrad  
27. SUKOŠAN URED DRŽAVNE UPRAVE Zadar, I. Mažuranića bb 023/350-124, 023/350-158, 
28. SVETI FILIP I JAKOV MATIČNI URED BIOGRAD NA MORU Biograd na Moru, Kralja Tvrtka 1 023/383-379
29. ŠKABRNJA MATIČNI URED ZEMUNIK Zemunik, Ulica I 16 023-351-137
    URED DRŽAVNE UPRAVE Zadar, I. Mažuranića bb 023/350-124, 023/350-158, 
30. TKON MATIČNI URED BIOGRAD NA MORU Biograd na Moru, Kralja Tvrtka 1 023/383-379
    MATIČNI URED PREKO Preko, Trg hrvatske nezavisnosti 2 023/286-148
31. VIR MATIČNI URED NIN Nin, Obala P. Krešimira IV 2 023/264-006
    URED DRŽAVNE UPRAVE Zadar, I. Mažuranića bb 023/350-124, 023/350-158, 
32. VRSI MATIČNI URED NIN Nin, Obala P. Krešimira IV 2 023/264-006
    URED DRŽAVNE UPRAVE Zadar, I. Mažuranića bb 023/350-124, 023/350-158, 
33. ZADAR URED DRŽAVNE UPRAVE Zadar, I. Mažuranića bb 023/350-124, 023/350-158, 
    MOLAT - MATIČNI URED   Molat  
    VELI IŽ - Osnovna škola Veli Iž  
    SILBA -MATIČNI URED Silba  
34. ZEMUNIK DONJI MATIČNI URED ZEMUNIK Zemunik, Ulica I 16 023-351-137

Zagrebačka županija

BROJ GRAD/OPĆINA MJESTO IZDAVANJA POTVRDE ADRESA TELEFON
1 DUGO SELO ISPOSTAVA DUGO SELO Dugo Selo,Josipa Zorića 1  2753-122, 2753-208
2 GRADEC OĆINA GRADEC Gradec 134 2797-097
3 IVANIĆ-GRAD ISPOSTAVA IVANIĆ-GRAD Trg V. Nazora 1 2831-160,2831-134
4 KLINČA SELA MATIČNI URED KLINČA SELA Klinča Sela , Karlovačka 28e 6289-350
5 KLOŠTAR IVANIĆ MATIČNI URED KLOŠTAR IVANIĆ Kloštar Ivanić, Školska 22 2892-221
6 KRIŽ MATIČNI URED KRIŽ Križ, Zagrebačka 7 2824-503
7 PRESEKA OPĆINA PRESEKA Preseka57 2724-768
8 RUGVICA OPĆINA RUGVICA Rugvica, Trg Josipa Predavca 1 098/9621-925
9 STUPNIK MATIČNI URED STUPNIK Gornji Stupnik, Gornjostupnička 33 6588-701
10 SVETA NEDELJA MATIČNI URED SVETA NEDJELJA Sveta Nedjelja,Trg Ante Starčevića5   3373-565
11 SVETI IVAN ZELINA ISPOSTAVA SVETI IVAN ZELINA-soba 19 S.Ivan Zelina,Trg Ante Starčevića12 2060-489
12 VRBOVEC ISPOSTAVA VRBOVEC Vrbovec, Trg Petra Zrinskog 9 2791-122,2724-002
13 ZAPREŠIĆ MATIČNI URED ZAPREŠIĆ Zaprešić, Trg žrtava fašizma 1 3350-638,3350-618
    DRUŠTVENI DOM JABLANOVEC Jablanovec,Stubička305  3390-433
    VATROGASNI DOM POJATNO Pojatno, Matije Gupca 90 091/1226022

Grad Zagreb

MJESTO IZDAVANJA POTVRDA ADRESA TELEFON
GRADSKI URED ZA OPĆU UPRAVU(SJEDIŠTE) TRG S. RADIĆA 1 610 1540, 610 1207
ODSJEK ZA VOĐENJE REGISTRA BIRAČA TRG FRANCUSKE REPUBLIKE 15 01/610 1767, 01/610 1768
MATIČNI URED CENTAR ILICA 25 01/610 0539
PODRUČNI ODSJEK DUBRAVA AVENIJA DUBRAVA 49 01/658 5403
PODRUČNI ODSJEK MAKSIMIR PETROVA116 01/610 0615
PODRUČNI ODSJEK MEDVEŠČAK DRAŠKOVIĆEVA 15 01/460 3505
PODRUČNI ODSJEK NOVI ZAGREB AVENIJA DUBROVNIK 12 01/658 5525
PODRUČNI ODSJEK PEŠČENICA ZAPOLJSKA 1 01/610 0258, 01/610 0250
MATIČNI URED TRNJE AV. VUKOVAR 56A 01/610 0919
PODRUČNI ODSJEK TREŠNJEVKA TRG STARA TREŠNJEVKA 2 01/658 5735
PODRUČNI ODSJEK SESVETE SESVETE, TRG D. DOMJANIĆA 4 01/610 1689
PODRUČNI ODSJEK SUSEDGRAD SIGETJE 2 01/658 5890, 01/658 5982 

Kalendar događanja

www.gov.hr

Prečaci

Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću
 
Kolektivni ugovor

Natječaji u državnoj službi

Interni oglasi
Oglas – određeno vrijeme

Popis agencija, zavoda, fondova i drugih pravnih osoba kojima je osnivač RH 
 

REGISTRI I MATICE

Odaberite

Registri

Matice

Registar birača


DOKUMENTI

Odaberite područje

Državna uprava

Državna služba

Lokalna samouprava

Vrsta dokumenta

OBRASCI

Odaberite područje

Državna služba

Registri

Odaberite temu
IPA 2008 projekt